Доставка безкоштовно при оформленні через корзину сайту на замовлення від 8000 грн (окрім великогабаритних товарів: ванни, бокси і т.п.)


Правила обміну та повернення товару:

Обмін і повернення продукції належної якості
Продавець гарантує, що покупець протягом 14 днів з моменту придбання товару може відмовитися від Товару належної якості, якщо:

- товар не був в експлуатації і має товарний вигляд, належним чином упакований і має всі ярлики, а у покупця є документи, що підтверджують покупку товару;
- товар не входить до переліку товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну* (перелік внизу сторінки).

Покупець має право обміняти товар належної якості на іншу торгову пропозицію цього товару або інший товар, ідентичний за вартістю, або на інший товар з доплатою або поверненням різниці в ціні.

Якщо товар був попередньо оплачений, але при отриманні покупець відмовився від товару в односторонньому порядку без поважних причин, що призвело до додаткових витрат продавця (платне зберігання, зворотна доставка), тоді повернення грошових коштів може бути проведене за вирахуванням суми додаткових витрат продавця.

 

Повернення товару належної якості
Всі витрати на пересилання товару по Україні, в тому числі зворотна пересилка товару, оплачує покупець.

Місце повернення товару: Київ, вул. Перемишльська, 2 г, магазин "Трапік" (або можна на відділення Нової Пошти №166 м.Київ).

 

Обмін і повернення продукції неналежної якості
Якщо покупець виявив недоліки Товару після його придбання, то він може зажадати заміну у продавця. Заміна повинна бути проведена протягом 7 днів з дати, коли поставили вимогу. У разі, якщо буде призначена експертиза на відповідність товару зазначеним нормам, то обмін повинен бути проведений протягом 20 днів.

Технічно складні товари неналежної якості замінюються товарами тієї ж марки або на аналогічний товар іншої марки з перерахунком вартості. Повернення проводиться шляхом анулювання договору купівлі-продажу та повернення суми в розмірі вартості товару.

 

Повернення коштів

Термін повернення грошових коштів залежить від виду оплати, який спочатку вибрав покупець:
- При готівковому розрахунку повернення грошових коштів здійснюється на касі не пізніше ніж через 3 дні після того, як покупець поставив вимогу про повернення.

- Зарахування вартості товару на карту клієнта, якщо був використаний безготівковий розрахунок, відбувається відразу після отримання вимоги від покупця.

- При використанні електронних платіжних систем повернення виконується на електронний рахунок протягом 3-х календарних днів.

 

Інформація про товар

Вся необхідна інформація про товар передається безпосередньо з товаром. На упаковці та інструкції до товару вказується найменування продавця і виробника, країна виготовлення, дата виготовлення товару, обов'язково передається гарантійний талон із зазначеним терміном гарантійного обслуговування і терміном придатності товару.

 

* До товарів які не підлягають обміну, або поверненню відносяться:
1. продовольчі товари.
2. лікарські засоби.
3. предмети сангігієни.
4. фотоплівки, фотопластинки, фотографічний папір.
5. корсетні товари.
6. парфюмерно-косметичні вироби.
7. перо-пухові вироби.
8. дитячі іграшки м'які.
9. дитячі іграшки гумові надувні.
10. зубні щітки.
11. мундштук.
12. апарати для гоління.
13. помазки для гоління.
14. гребені, гребені та щітки масажні.
15. Сурдини (для духових музичних інструментів).
16.скрипковий підборіддя.
17.рукавичка.
18.тканина.
19. тюлегардинні і мереживні полотна.
20. килимові вироби метражні.
21. білизна натільна.
22. білизна Постільна.
23. Панчішно-шкарпеткові вироби.
24. товари в аерозольній упаковці.
25. друковані видання.
26. лінійний і Листовий металопрокат, трубна продукція, пиломатеріали, погонажні (плінтус, лиштва), плитні матеріали (деревоволокнисті і деревостружкові плити, фанера) і скло, нарізані або розкроєні під розмір, визначений Покупцем (замовником).
27. аудіо -, відеокасети, диски для лазерних систем зчитування із записом.
28. вироби з натуральних і штучних волосся (Перуки).
29. товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо).
30. інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки і т.д.).
31. ювелірні вироби з дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення та напівкоштовних каменів.

   Перелік товарів, що не підлягають обміну або поверненню є вичерпним.

 

Refund