Країна: Китай
Тип: мультисистема
Компресор: Інвертор
Площа, м²: 25
Режим роботи: холод/тепло
Охолодження, кВт: 2,7
Обігрів, кВт: 2,9
Охолоджуюча здатність, тис btu: 9
Max витрата повітря, м3/година: 470
Холодоагент: R410A
ø газової труби, дюйм: 1/4
ø рідинної труби, дюйм: 3/8
Пульт Д/У: Так
Дисплей: Так
Нічний режим: Так
Авто режим: Так
Напруга В: 230
Горизонтальне регулювання потоку: Автоматичне
Рівень шуму, дБа:27
Габарити внут. блоку, (В * Ш * Г), см: 80х27, 5х18, 8
Вага, кг: 8
Внутрішній блок Carrier (Карієр) 42QHF009DS призначений для комплектації мультиспліт-систем. Пристрій оснащений дисплеєм на передній панелі, який відображає необхідну інформацію про роботу приладу та коди помилок. Модель поставляється із зручним пультом керування дистанційного типу, за допомогою якого користувач зможе швидко регулювати робочі режими.
Особливості та переваги внутрішніх блоків інверторних мультиспліт-систем Carrier серії QHF:
Індивідуальне керування кожним внутрішнім блоком з бездротових пультів дистанційного керування.
Функція Follow Me – температурний датчик вбудований у пульт дистанційного керування, що дозволяє більш точно регулювати температуру в приміщеннях
Живлення подається на зовнішній блок 38QCT, а всі внутрішні блоки від нього запитуються.
Відстань між зовнішнім та внутрішнім блоками мультиспліт-системи Керрієр може досягати 15 м, а повна довжина траси 60 м (38QCT027713VG). Допустимий перепад висот між блоками – 10 м.
Безпечний холодоагент R410A
Інверторні мультиспліт-системи Carrier серії QUS/QHF - це серія сучасних кондиціонерів, які можуть обслуговувати найрізноманітніші приміщення. Лінійка представлена універсальними зовнішніми блоками, внутрішніми модулями настінного типу, а також готовими комплектами для обслуговування від двох до чотирьох кімнат відразу. Мультиспліт-системи Carrier дозволяють створювати індивідуальні кліматичні умови та точно підтримувати потрібний температурний режим.
Тип компресора Інверторний
Тип кондиціонера Внутрішній блок
Монтаж внутрішнього блоку Настінний
Продуктивність (БТЕ/BTU) 9
Тип холодоагенту R410A
Основні режими Обігрів, Охолодження
Країна виробник P.R.C.
Рекомендована площа до 25 м²
Колір Білий