Тип витяжки: Повновбудована
Тип монтажу: Вбудований
Колір: Чорний
Матеріал витяжки: Фарбований метал
Ширина. см: 52.5
Тип управління: Електронне
Автоматичне викл (сенсор): Немає
Таймер: ✓
Дисплей: Немає
К-ть лампочок / Потужність / Тип освітлення: 2 х 1.5 Вт LED
Режим роботи: Відведення повітря / Рециркуляція
Тип фільтра: Алюмінієвий
Максимальна продуктивність. м³ / год: 1000
Кількість / потужність моторів. Вт: 1/230
Кількість швидкостей: 3
Рівень шуму. дБ: 52–64
У комплекті: Монтажний комплект, гарантійний талон, інструкція, зворотний клапан, енергокарта, мікрофіша
Розміри без упаковки (ШхВхГ). см: 52.5 х 29.1 х 28.8
Розміри в упаковці (ШхВхГ). см: 58 х 33 х 34
Вага нетто. кг: 7
Вага брутто. кг: 8
Діаметр повітрепроводу. см: 15
Клас енергоефективності: D
Гарантія. міс: 12 місяців
Країна-виробник: КНР
Унікальний дизайн
Повновбудовувані витяжки одні з найпрактичніших, за рахунок того що вони повністю ховаються у кухонну шафу, а їхня відкрита частина відмінно поєднується з іншими елементами інтер'єру.
Фільтр та витяжка виконані у єдиному кольорі. Завдяки цьому дизайнерському рішенню, пристрій вдало вписується в темну кольорову гаму інтер'єру, доповнюючи його без зайвих контрастів.
Висока продуктивність
Завдяки сучасним технологіям, витяжка WEILOR WBE 5230 FBL 1000 LED має високу продуктивність. Дана модель оснащена надпродуктивним мотором, який забезпечує високу потужність вентиляції повітря – 1000 м3/год, і вже за лічені хвилини очищує повітря від небажаних запахів, випарів та продуктів згоряння.
Безкомпромісна якість
Кухонна витяжка виготовлена з фарбованого металу високої якості, а тому прослужить максимально довго, зберігши незмінним свій зовнішній вигляд. Цей матеріал елегантно виглядає в інтер'єрі і при цьому відрізняється стійкістю до стирання, температурного та механічного впливу, а також не чутливий до вологи та хімічних речовин.
Жировий алюмінієвий фільтр
Жироуловлюючий алюмінієвий фільтр чорного кольору дуже міцний і надійний. Він являє собою три шари алюмінієвої сітки, які забезпечують захист внутрішньої частини витяжки від забруднення бризками жиру та випарами. Фільтр зручно знімається та встановлюється на місце. Ви легко зможете витягти фільтр з корпусу витяжки, помити його в мильній воді або у посудомийній машині і встановити у витяжку.
Два режими фільтрації повітря
Ця модель витяжки може функціонувати у двох режимах:
Відведення повітря – виведення повітря у вентиляційний люк по гнучкому трубопроводу;
Рециркуляція* – рух повітря в межах приміщення, коли він очищується, проходячи через вугільний фільтр.
*Вугільний фільтр призначений для фільтрації повітря, коли витяжка працює в режимі рециркуляції. Він не входить у комплектацію витяжки та продається окремо. Компанія weilor.ua також випускає вугільні фільтри для витяжок власного виробництва.
Три швидкості роботи
Кухонна витяжка WEILOR WBE 5230 FBL 1000 LED має три швидкості роботи. Це дозволяє обирати необхідну інтенсивність циркуляції повітря, залежно від концентрації випарів та продуктів згоряння.
Перша швидкість підходить для роботи при мінімальный забрудненості повітря, наприклад, під час повільного варіння, тушкування або томління під кришкою.
Друга швидкість є оптимальною, коли ви готуєте на двох-трьох конфорках одночасно, але без утворення великої кількості випарів та диму.
Третя швидкість вмикається для фільтрації повітря при високій інтенсивності процесу готування, коли повітря сильно насичується парою і гаром.
Під час роботи на третій швидкості витяжка видає шум не більше 64 дБ, а тому вона не створить дискомфорт для домочадців та домашніх тварин.
Зручне електронне управління та пульт дистанційного керування
Витяжка обладнана електронним керуванням. На панелі розташовані чотири кнопки керування, які чутливі до легких натискань. Завдяки цьому можна без зусиль вмикати та вимикати витяжку і освітлення, а також перемикати режими роботи. До того ж зовнішній вигляд панелі виглядає дуже сучасно.
Таймер
Функція «Таймер» забезпечує автоматичне вимкнення витяжки через певний час. За допомогою таймера ви мінімізуєте вашу участь в керуванні витяжкою, а процес фільтрації повітря завершиться автоматично.
Додаткове LED-освітлення
Освітлення робочої зони реалізовано за допомогою двох світлодіодних LED-ламп, сумарною потужністю 3 Вт. Термін служби світлодіодних ламп становить 50 000 годин. Зручне LED-освітлення, вбудоване у витяжку, забезпечить додатковий комфорт в умовах низького освітлення.
Тип витяжки Повновбудована
Управління Електронне кнопкове
Країна виробник P.R.C.
Продуктивність м³/год 1000
Матеріал Метал
Рівень шуму дБ 52-64
Ширина, см 52.2 см
Колір Чорний