Країна: Японія
Тип: мультисистема
Площа, що обслуговується: більше 100
БТЕ/BTU: 42
Інверторне управління: так
Тип холодоагенту: R410A
Габарити внутрішнього блоку Ш*В*Г(мм): 159.5x21x68
Інші функції та особливості: можливість регулювання напрямку повітряного потоку, система проти утворення льоду, функція запам'ятовування налаштувань
Іонізатор: ні
Потужність у режимі обігріву (кВт): 14,0
Потужність у режимі охолодження (кВт): 12,5
Основні режими: охолодження/обігрів
Потужність при обігріві (кВт): 3,7
Потужність при охолодженні (кВт): 3,7
Система фільтрації: Двоступінчасте плазмове очищення повітря
Температурний діапазон роботи (°C): -15/+43
Рівень шуму (дБ): 37
Інверторна технологія дозволяє плавно, максимально комфортно для користувача з мінімальними перепадами температури регулювати продуктивність кондиціонера. Компресор у разі працює постійно, управляюча електроніка плавно регулює його продуктивність у різних режимах роботи. Це в першу чергу дозволяє продовжити термін служби компресора, зменшити його зношування через відсутність необхідності в циклічному режимі роботи, значно знизити пікове навантаження на електромережу і в цілому дозволяє зробити роботу кондиціонера більш тихою та комфортною, а через відсутність втрат на перехідних режимах. властивих неінверторним кондиціонерам, також сприяє значній (до 30%) економії електроенергії.
Функціонування як у режимі охолодження, так і в режимі обігріву.
Використання існуючих фреонових трас дозволяє встановити новий кондиціонер на місце старого без заміни трубопроводів. Це забезпечується завдяки особливим конструктивним особливостям кондиціонера Toshiba.
Тип компресора Інверторний
Тип кондиціонера Зовнішній блок
Рекомендована площа 101 - 200 м²
Тип холодоагенту R410A
Основні режими Обігрів, Охолодження
Продуктивність (БТЕ/BTU) 42
Країна виробник Японія
Колір Білий