Інверторна спліт-система Haier серії Family Plus, розрахована на роботу на обігрів у зимовий період до -20°C та забезпечує безперебійну роботу на охолодження при температурі зовнішнього повітря до +43°C.
Система серії Family Plus R410А класифікується у класі А++, що означає надзвичайно низьке енергоспоживання.
Основні особливості інверторної спліт-системи Haier:
Функція Nano-Aqua. Іонізація та очищення повітря, іонізує молекули води, розщеплюючи їх на іони водню H+ та кисню O-. Внаслідок хімічної реакції шкідливі бактерії гинуть, тобто відбувається іонізація та очищення повітря.
Ультрафіолетова лампа. УФ-лампа, вбудована у внутрішній блок, формує ультрафіолетове проміння з довгою хвилі 254 нм. УФ-промені знищують молекулярну структуру ДНК шкідливих мікроорганізмів та бактерій, завдяки чому досягається стерилізуючий ефект без застосування додаткових хімікатів.
3D повітряний потік. Моторизований електропривод верхніх та нижніх жалюзі дає користувачеві широкі можливості для вибору напряму повітряного потоку. Ви можете точно зонувати приміщення для підтримки оптимального мікроклімату завдяки 8 позиціям регулювання потоку повітря.
WI-FI опція. Для більш зручного контролю за роботою спліт-системи передбачено функцію віддаленого керування через Wi-Fi. Ви зможете задавати температуру, час роботи або режими роботи кондиціонера за допомогою планшета, смартфона або комп'ютера.
Супертихі. Кондиціонери Haier тихіше працюють, ніж інші, тому й не заважають.
Управління системою здійснюється пультом ДУ.
Основні режими Авто, Обігрів, Охолодження
Тип компресора Інверторний
Монтаж внутрішнього блоку Настінний
Тип холодоагенту R410A
Тип кондиціонера Спліт-система
Країна виробник P.R.C.
Продуктивність (БТЕ/BTU) 24
Рекомендована площа до 100 м²
Колір Білий